Naujienos

Šakių socialinių paslaugų centras dėkoja prisidėjusiems prie 40-osios „Maisto banko” akcijos

Kaip ir kasmet, balandžio 17–18 d. Lietuvoje jau 40-ąjį kartą vyko „Maisto banko“ akcija, kurioje dalyvavo ir Šakių socialinių paslaugų centras, rinkęs paramą savo globojamiems asmenims.

Šakių socialinių paslaugų centras nuoširdžiai dėkoja kiekvienam savanoriui, skyrusiam savo laiką, energiją ir gerumą šiai kilniai iniciatyvai. Jūsų pastangos ir parama prisidėjo prie svarbaus tikslo – padėti tiems, kuriems pagalbos šiandien reikia labiausiai.

Kiekvienas indėlis kuria stipresnę, rūpestingesnę ir vieningesnę bendruomenę. Džiaugiamės, kad kartu galime kurti pokytį ir dalintis gerumu.

Ačiū, kad esate kartu ir dalijatės gerumu!

Kitos naujienos